
Широкий чоловічий джинсовий ремінь із натуральної шкіри чорного кольору 45 мм PS Leather
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-834-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей ремінь із турецької шкіри високої якості, виглядає не лише стильно, а й солідно. Полотно виконане з гладкої шкіри без швів та стиків, що надає йому елегантного та розкішного вигляду. Важливо, що ремінь доповнений стандартною пряжкою, що легко знімається, надаючи можливість укорочувати ремінь у домашніх умовах. Кожна деталь витримана в єдиному стилі та демонструє високу якість та вишуканий дизайн, що робить дану модель ідеальним вибором на всі випадки життя. Купити безпечно та комфортно цей ремінь та багато інших можна в нашому магазин https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 115 - 125 см. |
| Длина ремня | 1300 мм |
| Ширина ремня | 45 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 121-130 см |
- Ціна: 1 000 ₴







