
Невеликий шкіряний жіночий гаманець червоно-чорного кольору на магнітах Helen Verde 1419
1 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 1927-322-1
Відправка з 04 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець із натуральної шкіри. Виконаний у двох кольорах: червоному та чорному, має зручну фіксацію за допомогою прихованих магнітів. Всередині знаходяться три відділення для купюр (одна на блискавці), чотири секції для карток (одна прозора) та дві прилеглі кишені. Ззовні розташована зручна монетниця на блискавці. Дуже красива модель жіночого гаманця, стане відмінним подарунком мамі, дружині, колезі або подрузі. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴









