-6%


Жіночий шкіряний гаманець зеленого кольору маленького розміру на магніті HV 3009
800 ₴
750 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-321-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель вийшла дуже компактною з мінімальним наповненням, фіксується за допомогаю магнітної застібки, що набагато зручніше. Всередині знаходиться одне відділення для купюр, три прилеглі кишені, три секції для пластикових карток та прозоре вікно для документа. Ззовні розташована містка монетниця на блискавці. Модель виконана з натуральної шкіри, яка характеризується високою якістю із дрібно зернистою фактурою. Цей тип шкіри створює розкішний візуальний ефект, підкреслюючи природнє походження матеріалу. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 750 ₴







