
Модна жіноча сумка крос-боді в стилі селін пудрового кольору Virginia Conti
3 500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-213-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель - це втілення класики та сучасності. Виготовлена з натуральної гладкої шкіри найвищої якості, вона обіцяє не лише гарний зовнішній вигляд, а й високу довговічність. Завдяки своєму дизайну, сумка ідеально підходить для робочих зустрічей та вечірніх вихідних, надаючи вам стильного образу в будь-якій ситуації. Всередині має одне містке відділення і маленьку кишеню на блискавці. У комплекті передбачений знімний шкіряний ремінець з регулюванням довжини. Дана модель – це не тільки функціональний аксесуар, але й вираз вашого стилю та елегантності. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virginia Conti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Пудровий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 3 500 ₴











