
Стильна жіноча сумка крос-боді з фактурної шкіри чорного кольору Virginia Conti
3 250 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-211-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка виготовлена зі шкіри з текстурою флотар, вона обіцяє не лише гарний зовнішній вигляд, а й високу довговічність. Сумка доповнена ефектними заклепками по бокам та оригінальною застібкою, що надають їй вишуканого вигляду. Всередині має одне містке відділення і маленьку кишеню на блискавці. Компактний розмір робить її ідеальним супутником для повсякденних виходів. У комплекті передбачений знімний шкіряний ремінець з регулюванням довжини. Дана модель – це не тільки функціональний аксесуар, але й вираз вашого стилю та елегантності. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virginia Conti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 3 250 ₴











