
Стильна жіноча шкіряна сумочка білого кольору квадратної форми Virginia Conti 04022
3 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-202-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишукана жіноча сумка через плече від бренду Virginia Conti — це поєднання елегантного італійського дизайну та високоякісної натуральної шкіри. Всередині має одне містке відділення і маленьку відкриту кишеню. Виріб дуже зручний, можна носити на плечі або через плече, а також є зручна фіксована ручка для носіння. Компактна та зручна вона легко поєднується з будь-яким стилем, а функціональна конструкція роблять її ідеальною для щоденного використання. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virginia Conti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 3 000 ₴


