
Жіночий тонкий гаманець із натуральної шкіри золотистого кольору на блискавці Marco Coverna 8805
1 100 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-313-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо Вашій увазі стильний надтонкий гаманець на блискавичній застібці. Виготовлений з високоякісної натуральної шкіри, він стане ідеальним доповненням до вашого образу, надаючи йому неповторної привабливості. Всередині знаходиться одне основне відділення для паперових грошей, дві прилеглі кишені, шість секцій для пластикових карток та прозоре віконце для зберігання документу або фотографії. На тильній стороні гаманця розташована додаткова кишеня на блискавці, призначена для зберігання монет або інших дрібничок. Неймовірно тонкий дизайн робить даний гаманець чудовим супутником для повсякденного використання, підкреслюючи вашу індивідуальність. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Золотистий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴








