
Стильна чоловіча шкіряна сумка через плече середнього розміру (чорна) ST 2301
3 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-055-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо вашій увазі практичну чоловічу шкіряну сумку через плече, яка стане незамінним аксесуаром для сучасного чоловіка. Виготовлена модель із натуральної шкіри високої якості (наппа) . Оформлена у чорному кольорі, який надає їй стриманого та стильного вигляду. Підійде як для повсякденного використання, так і для особливих випадків. Модель має одне основне відділення на блискавці та додаткові кишені всередині та зовні, які являють собою додатковий простір для зберігання дрібних речей. Регульований плечовий ремінь сумки забезпечує комфортну посадку та дозволяє налаштувати довжину, необхідну вам. Ця шкіряна сумка – стильний і практичний аксесуар, який поєднує в собі сучасний дизайн та функціональність. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
структура
- одне основне відділення на блискавкці;
- одна кишеня на блискавці всередині;
- дві кишені на блискавці на зовнішній стороні;
- одна кишеня на магнітній застібці.

.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Наппа |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 000 ₴






