
Маленька чоловіча шкіряна сумка через плече чорного кольору ST 3021
2 750 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-051-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна чоловіча сумка вертикального типу для негабаритних повсякденних речей. Модель виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, що додає їй елегантності та витонченості. Ремінь сумки регульований, дозволяє носити її на плечі або через плече. Має два основних відділення на блискавці, всередині якого є додаткова кишеня. На зовнішній стороні має дві додаткові кишені на блискавці. Ця шкіряна сумка – стильний і практичний аксесуар, який поєднує в собі сучасний дизайн та функціональність. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
структура
- два основних відділення на блискавках;
- одна кишеня на блискавці всередині;
- дві кишені на блискавці на зовнішній стороні;
- один знімний плечовий ремінь.

.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Наппа |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 750 ₴







