
Зручна повсякденна сумка-бананка з натуральної чорної шкіри на блискавці Puos (чорна)
1 500 ₴
- Під замовлення
- Код: 1927-050-1
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна бананка із натуральної фактурної шкіри високої якості, ідеально підійде як до чоловічого так і жіночого образу. Дозволяє носити з собою найпотрібніші речі і при цьому залишатися мобільним. Модель має три автономні відділення на блискавці. Ремені бананки регульовані знімні, мають надійне кріплення. Модель носитися на поясі або через плече, ремінь регулюється по обхвату індивідуально. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Структура:
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (6) шість відділень для карток;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискаві з лицьової сторони;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискавці із задньої сторони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Довжина | 25 см |
| Висота | 14 см |
| Товщина | 8 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Відділення | 1 основний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 70 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Форма | Напівкругла |
| Стиль | Casual |
| Розмір | Малий |
- Ціна: 1 500 ₴












