
Стильний чоловічий слінг коричневого кольору з вінтажної шкіри Puos
2 750 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-048-1
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Месенджер на одну шлейку через плече із натуральної шкіри. Матова шкіра коричневого кольору, надійна срібляста фурнітура, зручні шкіряні пуллери та оптимальний розмір роблять цю модель дуже зручною у використанні. Шлейка виконана із щільного текстилю та перестібається на ліву чи праву сторону за допомогою карабіна. Слінг має одне головне відділення, у якому є маленькі кишені. Також з лицьового боку є додаткова кишеня на блискавці та маленька кишеня вертикального типу. З тильного боку є кишеня закритого типу. Купити комфортно й безпечно цю сумку та багато інших можна в нашому інтернет-магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Структура:
- (2) два основних відділення на блискавці;
- (1) одна кишеня на блискавці лицьової сторони;
- (1) одна кишеня на блискавці на тильній стороні
- (1) усередині маленька кишеня на блискавці;
- (1) одна внутрішня відкрита кишеня.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня без застібки |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 750 ₴









