
Класичний шкіряний жіночий рюкзак у чорному кольорі середнього розміру Puos
2 500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-201-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний аксесуар для дівчат і жінок, необхідний для повсякденного життя, яка стає динамічнішою, активнішою та швидкіснішою. Такий практичний і функціональний рюкзак дасть змогу розмістити багато різноманітних речей. Виготовлений із натуральної шкіри, у практичному чорному кольорі, вміщує документи формату А5. Зручна та практична модель рюкзака ідеально підійде для міських прогулянок, роботи та для навчання! Купити комфортно та безпечно даний рюкзак та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- кишені всередині;
- (1) одне додаткове відділення на блискавці;
- (2) дві зовнішні кишені на блискавці;
- (2) дві бічні зовнішні кишені;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 23 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 500 ₴











