
Повсякденний міський жіночий рюкзак із натуральної шкіри чорного кольору Puos
2 500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-201-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже красивий і стильний жвночий рюкзак виготовлений із натуральної телячої шкіри високої якості. Усередині має одне основне містке відділення, одне невелике та додаткові кишені в підкладці. На лицьовій стороні розташовані стильні вертикальні та горизонтальні кишені на блискавках. Вся фурнітура з міцного нікелю під срібло. Зручна та практична модель рюкзака ідеально підійде для міських прогулянок, роботи та для навчання! Купити комфортно та безпечно даний рюкзак та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Структура:
- (1) одне основне відділення з перегородкою;
- (1) одна внутрішня бічна кишеня на блискавці;
- (2) дві внутрішні відкриті кишені;
- (2) дві зовнішні вертикальні кишені на блискавці;
- (1) одна зовнішня горизонтальна кишеня на блискавці;
- (2) дві бічні відкриті кишені;
- (1) один знімний кольоровий плечовий ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 23 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 500 ₴












