
Недорога сумка бананка з натуральної шкіри в чорному кольорі PS Leather
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-008-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аксесуар виконаний із натуральної шкіри хорошої якості, (шкіра м'яка, приємна на дотик) оформлений у чорному кольорі. Закривається за допомогою металевої змійки. Складається з одного основного відділення. Модель відрізняється універсальністю та практичністю, зручно носиться на поясі. Стане прекрасним рішенням як подарунок близькій людині, другові чи колезі. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Довжина | 28 см |
| Висота | 13 см |
| Товщина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Відділення | 1 основний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 70 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Форма | Напівкругла |
| Стиль | Casual |
| Розмір | Малий |
- Ціна: 800 ₴








