
Стильна сумка бананка з натуральної італійської шкіри (нубук) синього кольору PS Leather
1 650 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-007-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний аксесуар українського виробництва. Модель виготовлена виключно з натуральної шкіри, у сумці немає картону, немає підкладкових тканин, форма виробу зберігається завдяки пружності самої шкіри. Завдяки цьому виріб має високу зносостійкість, що гарантовано прослужить Вам дуже довго. Складається модель з двух автономних відділень які фіксуються за допомогою блискавки. Аксесуар дозволяє звільнити Ваші руки і при цьому тримати все найнеобхідніше при собі (телефон, ключі, гаманець, документи та інше). Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Синій |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Нубук |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина ручок | 145 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 650 ₴







