
Компактний жіночий шкіряний гаманець зеленого кольору на магнітах Helen Verde 0811
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-638-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріалом гаманця слугує високоякісна шкіра в зеленому кольорі. Виріб має фактурну поверхню. Для зберігання всередині передбачено одне відділення для купюр, дві прилеглі кишені, шість секцій для пластикових карток та один відділ для монет на блискавці. Складається модель навпіл, фіксується за допомогою двох прихованих магнітів. Власники такого шкіряного гаманця неодмінно оцінять зовнішній вигляд, зручність і практичність. Дуже якісний виріб. Аксесуар упакований у фірмову коробочку. Купити безпечно та комфортно цей гаманець і багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴








