
Маленька жіноча кредитниця на блискавці з натуральної шкіри ST (колір пудра)
400 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-785-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий портмоне картхолдер невеликих розмірів. Використовується для зберігання пластикових карток візиток та купюр. Фіксується за допомогою металевої блискавки. Всередині знаходиться чотирнадцять відділень, в кожне з яких можна покласти по 2-3 пластикові карти. Матеріалом служить натуральна шкіра, вона м'яка і приємна на дотик. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний аксесуар та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather Accessories |
| Тип | Кредитница/Кардхолдер |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Кількість карт, що вміщаються | 40 шт. |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16-20 |
| Колір | Бежевий |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 400 ₴










