
Бордовий лаковий жіночий гаманець на магнітах із натуральної шкіри ST Leather
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-454-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей жіночий гаманець закохує з першого погляду. Гладкий, приємний на дотик має гарне лакове покриття та зручну фіксацію на магнітах. Усередині знаходиться чотири відділення для паперових грошей, вісім секцій для пластикових карток, кишеня на блискавці для цінніших речей і велика зручна монетниця з роздільником. Зовні знаходиться кишеня відкитого типу для чеків та інших дрібниць. Гаманець пошитий із якісної натуральної лакової шкіри, це гарантує тривалий термін експлуатації аксесуара. Якщо Ви шукаєте зручний, практичний та якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Приємним доповненням до гаманця стане подарункова упаковка. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 000 ₴








