
Зелений шкіряний гаманець на блискавці з відділенням для телефону ST Leather
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 1927-515-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель - ідеальне поєднання практичності, функціональності та продуманого дизайну. Виконана з натуральної шкіри високої якості, відрізняється не тільки благородною текстурою, а й високою зносостійкістю, що робить її надійним супутником на кожен день. Продумана внутрішня організація дозволяє зручно розмістити купюри, картки, документи та інше. Головною особливістю гаманця є спеціальне відділення для телефону. Поставляється у фірмовій білій коробці – відмінний вибір як для подарунка, так і для власного задоволення. Купити комфортно та безпечно цю модель і багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 350 ₴









