
Жіночий шкіряний гаманець-клатч на три відділення зеленого кольору ST 022-1
1 800 ₴
- В наявності
- Код: 1927-598-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена із натуральної шкіри високої якості. Цей вид шкіри довго не зношується і добре виглядає протягом усього терміну експлуатації. Сам клатч м'який і приємний на дотик, має три автономні відділення на блискавці, в які легко розміщуються гроші, картки, документи та навіть смартфон. Таким чином, модель здатна замінити вечірню сумочку, носити її можна за допомогою шкіряного ремінця на зап'ясті. Власники такого клатчу, неодмінно оцінять зручність, практичність та солідний зовнішній вигляд аксесуара. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 800 ₴









