
Чоловіча шкіряна ділова сумка для ноутбука чорного кольору ST Leather
2 500 ₴
- В наявності
- Код: 1927-152-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель це втілення стилю та функціональності в одному аксесуарі. Виготовлена з натуральної шкіри високої якості, вона представлена в чорному кольорі, що надає їй універсальності та суворості, що підходять як для ділових зустрічей, так і для повсякденного використання. Аксесуар має оптимальні розміри та дозволяє транспортувати документи А4 та ноутбук з діагоналлю до 16 дюймів. Крім цього сумка має досить багато кишень і відділень, які роблять її функціональною і практичною. Носити сумку можна за допомогою лямки, що регулюється, через плече або за дві короткі ручки, які надають сумці класичний вигляд. Цей аксесуар - це ідеальний вибір для сучасних чоловіків! Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Глибина | 70 см |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
- Ціна: 2 500 ₴










