
Обкладинка "Державна прикордонна служба" з відділенням для жетону PS
520 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-730-7
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Складається навпіл без фіксації. Усередині представлене одне прозоре відділення для документа, одна прилегла кишеня та додаткова прозора секція для жетону. Обкладинка збереже важливий документ у цілісності та неушкодження на тривалий термін. Вирізняється розкішним зовнішнім виглядом. Оригінальний та потрібний подарунок на будь-яке свято! Модель виробляється у різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для посвідчення ДПСУ |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Жовтий |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
- Ціна: 520 ₴










