
Універсальна шкіряна сумка-чохол для телефону з довгим ремінцем Grande Pelle 70372023
1 450 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-046-1
Відправка з 24 травня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна сумка-чохол це вишуканий аксесуар, що поєднує в собі стиль, функціональність та високу якість. Вона має компактні розміри, які ідеально підходять для зберігання телефону, окулярів та інших важливих речей. Сумка оснащена одним основним відділенням на застібці та додатковою кишенею відкритого типу на звороті для паспорта, карток, чеків та іншого. Аксесуар виготовлений вручну, трендове поєднання фактур - гладка і зерниста шкіра створюють модний акцент, що відрізняє її від інших аксесуарів. Майстри приділяють особливу увагу кожному шву та деталям, щоб забезпечити високу якість та естетичний вигляд. Компактний розмір сумки робить її зручною для подорожей, відряджень чи прогулянок. Купити комфортно та безпечно цю модель і багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип застежки | Клямка |
| Колір | Коричневий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 25 мм |
- Ціна: 1 450 ₴









