
Елегантна жіноча сумка крос-боді з натуральної шкіри білого кольору Grande Pelle 702702
1 600 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-029-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця стильна жіноча сумка в елегантному білому кольорі - ідеальний вибір для тих, хто цінує стиль і функціональність. Виконана з натуральної зернистої шкіри, вона стійка до подряпин і приємна на дотик. Модель відрізняється міцною підкладкою, ідеально тримає форму та доповнена якісною фурнітурою сріблястого кольору, яка зберігає свій первісний вигляд навіть за тривалого використання. Універсальний дизайн робить цю сумку придатною як для повсякденного носіння, так і для вечірніх виходів. Сумка легко комбінується з будь-яким стилем в одязі та стане чудовим подарунком на будь-яке свято. Відмінна сумка, яка не залишить байдужою жодну жінку. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 1 600 ₴









