
Універсальна силіконова обкладинка для посвідчення формату книжечкою (210*80)
15 ₴
Мінімальне замовлення — 7 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1927-788-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вам набридло постійно витягувати обкладинку під час проходження контролю? Ви хочете, щоб Ваше посвідчення завжди було ідеальним? Купуйте прозору обкладинку і ваш документ завжди буде у відмінному стані. Особливістю цих обкладинок є те, що вони дуже тоненькі, при цьому легко одягаються, чудово тримаються і довго не зношуються. Підходить для посвідчення УБД, СБУ, ветеран МВС, НПУ і багатьох інших. Купити швидко та безпечно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | ПВХ |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Sergio Tadei |
- Ціна: 15 ₴
- Мінімальне замовлення: 7 шт.








