
Стильна стьобана жіноча сумка-шоппер із натуральної шкіри чорного кольору Grande Pelle 733910
4 000 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця неймовірно містка модель виконана з натуральної італійської шкіри найвищої якості. Чорний колір має здатність миттєво додавати елегантності та витонченості вашому образу. Він ідеально підходить як для офіційних заходів, так і для повсякденного носіння, зберігаючи ваш стиль бездоганним та сучасним. Сумка складається з одного глибокого основного відділення, яке забезпечує достатньо місця для зберігання основних речей та додаткової кишені на блискавці для інших дрібничок. Сумка оснащена двома міцними ручками, які забезпечують зручне носіння в руках чи на плечі. Просторий інтер'єр та функціональний дизайн роблять цю сумку ідеальним аксесуаром для активних жінок, яким важливий комфорт та стиль у повсякденному житті. Це справді ексклюзивна модель, яка вас приємно здивує! Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
- Ціна: 4 000 ₴








