
Велика жіноча сумка-шоппер із фактурної шкіри чорного кольору Grande Pelle 732710
3 000 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця неймовірно містка модель виконана з натуральної італійської шкіри з виразною зернистістю. Чорний колір має здатність миттєво додавати елегантності та витонченості вашому образу. Він ідеально підходить як для офіційних заходів, так і для повсякденного носіння, зберігаючи ваш стиль бездоганним та сучасним. Сумка складається з одного глибокого основного відділення, яке забезпечує достатньо місця для зберігання всіх необхідних речей. Фурнітура виконана із довговічного сріблястого металу, який гармонійно доповнює чорну шкіру та надає їй витонченого вигляду. Сумка оснащена двома міцними ручками, що фіксуються між собою за допомогою кнопки, забезпечуючи зручне носіння в руках. Це справді ексклюзивна модель, яка вас приємно здивує! Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
- Ціна: 3 000 ₴










