
Красивий пудровий жіночий клатч із натуральної гладкої шкіри Grande Pelle 70566501
4 250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-087-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна та витончена жіноча сумка-клатч від українського бренду Grande Pelle. Виготовлена з натуральної італійської шкіри найвищої якості, додасть вашому образу нотки вишуканості та стилю. Усередині сумки два основні широкі відділення, одна кишеня на блискавці, дві прилеглі кишені, шість секцій для пластикових карток, дві кишеньки відкритого типу і одне колечко для ключів. Комплектується знімним плечовим ременем, надаючи можливість носити її в різних варіаціях - в руці або на плечі, в залежності від вашого стилю і образу. Фурнітура YKK, яка використовується в цій сумці, є чудовим прикладом якісних та надійних елементів, а також відома своєю довговічністю. Модель стане чудовим супутником для особливих заходів, побачень чи повсякденного використання. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Пудровий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість відділень | 3 |
- Ціна: 4 250 ₴











