
Чоловіча нагрудна сумка слінг із натуральної шкіри чорного кольору Grande Pelle 723710
4 000 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-044-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Один з кращих варіантів чоловічої сумки. Функціональна і в той же час стильна сумка, з якою ти проведеш ідеальний свій кожен день. Сумка виготовлена виключно з натуральної цільної шкіри. Такий варіант сумки підійде і чоловіку і хлопцю. Містка та функціональна. Вона стильна і актуальна в будь-який час року. А її нестандартна форма завжди буде гідним акцентом у вашому образі. Складається модель з двух автономних відділень на блискавці. Аксесуар зручно носитися за допомогою ремінця з функцією регулювання довжини. Приємним доповненням стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 000 ₴










