
Стильна шкіряна сумка-слінг маленького розміру чорного кольору Grande Pelle 739710
2 825 ₴
2 550 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-042-1
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
Універсальний та стильний аксесуар для сучасних чоловіків, що підходить як для ділового, так і для повсякденного образу. Виготовлений з високоякісної натуральної шкіри, дизайн поєднується із сучасним мінімалізмом. Компактні розміри ідеально підходять для повсякденного використання, коли потрібно носити найнеобхідніше. Сумка має два відділення, які фіксуються за допомогою металевої блискавки, що забезпечує безпеку ваших речей. Регульований ремінь дозволяє зручно носити її на плечі або через груди. Дана модель - ідеальне поєднання практичності та витонченого стилю, що підкреслює ваш смак та увагу до деталей. Приємним доповненням стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 2 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 550 ₴











