
Шкіряна обкладинка на посвідчення Державна митна служба України (тиснення золотом) P_Leather
500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-742-6
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині представлено одне прозоре відділення для документа та прилегла кишеня. Обкладинка збереже важливий документ в цілісності й неушкодженості на тривалий срок. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом, дозволить підкреслити статус. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Модель виготовляється в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Тиснення золотом |
- Ціна: 500 ₴











