
Елітна кишенькова ключниця із натуральної шкіри чорного кольору Marco Coverna W005 Black
1 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-913-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця вишукана шкіряна ключниця - ідеальне поєднання елегантності та практичності. Виготовлена із високоякісної натуральної шкіри, вона пропонує не лише міцність, а й розкішний зовнішній вигляд. Модель має довгасту округлу форму, завдяки чому вміщує в собі велику в'язку ключів різного розміру. Усередині для кріплення ключів знаходиться кільце діаметром 30 мм.Аксесуар часто вибирають як невеликий презент або як доповнення до основного подарунка. Купити ключницю означає підкреслити статус і захистити кишені від пошкоджень. Купити безпечно та комфортно цю модель і багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кріплення ключів | Кільце |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴







