
Тонка сумка з міцної тканини маленького розміру в кольорі Multicam з велкро
1 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-112-1
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
Модель виготовлена з тканини Sguadron, якісної фурнітури, ремінної поліамідної стрічки, щільної підклади. Сумка має одне основне відділення, яке укомплектоване двома тримачами, які призначені для групування речей в середині. На зовнішній стороні слоти MOLLE та панель велкро для кріплення додаткових інструментів та патчів. Сумку можна носити через плече, ремінь регулюється за розміром або кріпити за допомогою карабіну (в комплект не входить). Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Тканина Multicam® Squadron™, найкраща тканина для плитоносок, жилетів, нагрудних кріплень та іншого тактичного спорядження, складається з подвійного шару нейлону Cordura 1000D Cordura Multicam ламінованого на 1000D Cordura, який є водовідштовхуючим та NIR

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Cordura |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 3 см |
- Ціна: 1 200 ₴






