
Чохол обкладинка Верховна Рада України з натуральної шкіри PS Leather
350 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-794-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри преміум якості, що гарантує тривалий термін експлуатації, декорована гарним тисненням з гербом України. Усередині розташоване одне відділення, в якому надійно тримається та зберігається цей документ. Модель виготовляється вручну із цілісного шматка шкіри руками досвідченого майстра у різних кольорах. Модель представлена в різних кольорах Купити комфортно та безпечно цю обкладинку та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 100 мм |
| Товщина | 5 мм |
- Ціна: 350 ₴






