
Маленька жіноча сумочка через плече із щільної шкіри ручної роботи Puos
1 250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-041-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка виготовлена виключно з натуральної цільної шкіри "флотар". Цей вид шкіри відрізняється своєю міцністю та довговічністю. Фурнітура високої якості ідеально поєднується зі шкірою. У сумці немає картону, немає підкладкових тканин, форма зберігається завдяки пружності цільної шкіри, це гарантує довгий термін служби. Оформлена в чорному кольорі, вона має класичний та універсальний вигляд, який легко поєднується з будь-яким вбранням. Модель має два автономні відділення на блискавці. Носиться за допомогою ремінця з функцією регулювання довжини. Купити комфортно та безпечно цю сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 1 250 ₴









