
Компактна тактична сумка бананка з велкро чорний мультикам Cordura 1000D
1 149 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-108-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця модель вражає своїм функціоналом, те що потрібно кожному. Має три відділа та два допоміжних маленьких на вушках, та знизу дві резинки для кріплення додаткового спорядження. Головна родзинка в основному відділенні, де з однієї сторони панель резинок, також для кріплення маленького спорядження, з бокової частини карабін для кріплення ключів та ще внутнішній карман на блискавці. Попереду знаходиться велкро панель, для кріплення шевронів. Чудова модель де немає нічого зайвого. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Кордура - товста нейлонова тканина з особливою структурою нитки, з водовідштовхувальним просоченням і з поуліретановим покриттям. Спочатку призначалася для армії, широко використовується при виготовленні рюкзаків, туристичного та військового спорядження. Тканина обробляється в кілька прийомів, завдяки чому покриття виходить якісним і довго тримається.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Поясний ремінь, Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Cordura |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 1 149 ₴








