
Тактична сумка через плече чорного кольору для прихованого носіння пістолета 902710
1 000 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-109-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка відрізняється своєю зручністю, компактністю та ємністю, підходить як для повсякденного носіння так і для тактичного використання (призначена для прихованого носіння короткоствольної зброї, газового балона, шокера). Модель має одне основне відділення та три внутрішні кишені. Виготовлений із тканини Оксфорд 600 Німеччина, ремінної поліамідної стрічки, щільної підкладки та високоякісної фурнітури. Сумку можна носити через плече, довжина ременя регулюється, носиться як на праву, так і на ліву сторону. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Оксфорд 600D - поліефірна тканина, виготовлена з профільованої нитки підвищеної щільності. Унікальність матеріалу полягає в її особливій конструкції, що забезпечує зносостійкість та міцність..

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Оксфорд |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 1 000 ₴









