
Тактична сумка месенджер через плече із кобурою під пістолет Multicam Black
1 200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-109-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка відрізняється своєю зручністю, компактністю та ємністю, підходить як для повсякденного носіння так і для тактичного використання (призначена для прихованого носіння короткоствольної зброї, газового балона, шокера). Модель має одне основне відділення та три внутрішні кишені. Виготовлений із тканини Кордура 1000D, ремінної поліамідної стрічки, щільної підкладки та високоякісної фурнітури. Сумку можна носити через плече, довжина ременя регулюється, носиться як на праву, так і на ліву сторону. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Кордура - товста нейлонова тканина з особливою структурою нитки, з водовідштовхувальним просоченням і з поуліретановим покриттям. Спочатку призначалася для армії, широко використовується при виготовленні рюкзаків, туристичного та військового спорядження. Тканина обробляється в кілька прийомів, завдяки чому покриття виходить якісним і довго тримається.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Cordura |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 1 200 ₴









