-14%


Чоловіча нейлонова сумка слінг через плече чорного кольору Puos
700 ₴
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-039-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка яка ідеально підійде на всі пори року, цікавий дизайн поєднаний з місткістю.
Телефон, ключі, планшет, книжки, дрібні речі , для цієї моделі це не проблема. Виготовлена з високоякісних матеріалів Оксфорд 600D та фурнітури, гарантує надійність. Має 3 відділення, 2 горизонтальні, та одне вертикальне, щильно прилягає до тіла дає що дає можливість носити її під верхнім одягом. Цікавий вибір на будь який сезон. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Трикутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, 3 основних |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 600 ₴










