
Тактична сумка бананка на пояс з резинкою в кольорі чорний мультикам (MultiCam Black) PS 1
1 200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-103-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка вирізняється своєю зручністю, компактністю та місткістю, підходить як для повсякденного носіння так і для тактичного використання. Модель має 4 відділення, три спереду та один ззаду, в які можна покласти телефон, гаманець, ключі та багато іншого. Попереду знаходиться панель із резинкою, яка використовується для кріплення додаткових предметів невеликого спорядження. Виготовлена з тканини Кордура та високоякісної фурнітури. Довжина ременя регулюється по обидва боки, тому зручно носиться як на праву так і на ліву сторону. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Кордура - товста нейлонова тканина з особливою структурою нитки, з водовідштовхувальним просоченням і з поуліретановим покриттям. Спочатку призначалася для армії, широко використовується при виготовленні рюкзаків, туристичного та військового спорядження. Тканина обробляється в кілька прийомів, завдяки чому покриття виходить якісним і довго тримається.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Поясний ремінь |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Cordura |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 1 200 ₴







