
Обкладинка на посвідчення Міністерство оборони України (на пластикову картку)
440 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-760-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Усередині знаходиться одне прозоре відділення для документа та кишеня для пластикової картки. Передбачено отвір для карабіна, щоби страхувати обкладинку від втрати. Надійність та зносостійкість, практичність та універсальність, а головне – презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Тиснення золотом |
- Ціна: 440 ₴








