
Шкіряна обкладинка на посвідчення "Муніципальна охорона" з відділенням для жетону (на карточку)
500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-714-11
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обложка изготовлена из натуральной кожи высокого качества. С внутренней стороны находится прозрачное отделение для документа. От потери документа может страховать цепочка, для этого на сгибе обложки есть два отверстия. С другой стороны обложки оборудован отсеком для крепления жетона. Надежность и износостойкость, практичность и универсальность, а главное – презентабельность! Все эти качества в одном изделии от украинских мастеров. Купить безопасно и комфортно эту обложку и многие другие можно в нашем магазине https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 500 ₴











