
Дорожня сумка-органайзер у подорож із текстилю Puos
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1927-148-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже практична сумка-косметичка для мандрівника. У таку сумочку можна помістити всі необхідні речі та документи. Сумку зручно брати із собою у поїздку. Також виріб замінить барсетку. Сумка дуже легка та компактна, не займає багато місця. Виріб текстильний і має відмінну якість. Функціональність сумки на найвищому рівні. Доповнена сумка гачком і ви можете її повісити, що забезпечить швидший доступ до необхідних речей. Закривається сумка на блискавку та клапан із липучками. Купити комфортно та безпечно цю сумку та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Особливості:
- основне відділення на блискавці;
- чотири відкриті кишені на стінках усередині та дві кишені з боків;
- накладна кишенька на блискавці;
- кишенька під плівкою на блискавці під документи;
- гачок;
- дві кишеньки на клапані всередині під сіткою;
- закривається також на клапан із липучками;
- кишеню відкритого типу на тильній стороні сумки;
- Ручка для носіння в руках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Тип | Дорожня косметичка |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 21.7 см |
| Ширина | 27.3 см |
| Глибина | 10 см |
- Ціна: 1 200 ₴










