
Жіноча шкіряна сумка із тисненням під змію чорного цета
1 750 ₴
- В наявності
- Код: 1927-091-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фактурна сумка напівкруглої форми для стильних та незалежних жінок із натуральної шкіри з тисненням під змію. Аксесуар складається з одного основного відділення всередині якого потайна кишеня на блискавці та кишеня відкритого типу, а також кишені на блискавці, зовні на тильній стороні.Носить сумку можно в руке, на плече и через плечо, для этого имеется кожаный съемный ремень. В изделии использована качественная фурнитура цвета темного серебра. Универсальный вариант сумки как на вечер так и в качестве сумочки на каждый день. Купити комфортно та безпечно цю сумку та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 1 750 ₴









