
Містка сумка жіноча з натуральної шкіри
2 100 ₴
- В наявності
- Код: 1927-094-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаконічна жіноча сумка у формі трапеції з натуральної шкіри з високим показником якості та зносостійкості. Аксесуар складається з двох відділень, що закриваються на блискавку та клапаном на магніт, усередині яких по кишені на блискавці та відкритого типу. Носити сумку можна на плечі, через плече для цього є знімний текстильний ремінь, що регулюється, а також в руці за шкіряну ручку. У виробі використано якісну фурнітуру кольору жовтого золота.Купити комфортно та безпечно цю сумку та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 2 100 ₴










