
Стильня жіноча сумка з натуральної шкіри чорного кольору
1 600 ₴
- В наявності
- Код: 1927-095-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильная женская сумка из натуральной крупнозернистой кожи, на лицевой стороне, по краю, декорированная кнопками в виде прямоугольника. Аксессуар состоит из одного основного отделения, потайного кармана на молнии, кармана открытого типа и кармана на молнии снаружи. Носити сумку можна в руках, на плечі і через плече, для цього є ручка для перенесення в руках і знімний ремінець з ланцюжком для переносу не плече. У виробі використано надійну фурнітуру срібного кольору. Шкіряна сумка – найкращий подарунок для будь-якої дівчини.Купити комфортно та безпечно цю сумку та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 1 600 ₴









