
Жіноча шкіряна сумка кросс-боді чорного кольору
2 200 ₴
- В наявності
- Код: 1927-096-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка в класичному чорному кольорі з натуральної шкіри з високим показником якості та зносостійкості. Аксесуар складається з одного відділення з потайною кишенею на блискавці всередині. Носити сумку можна в руці, на плечі і через плече, для цього є шкіряний ремінь, що знімається. У виробі використано якісну фурнітуру кольору срібла. Відмінна сумка яка припаде до душі навіть найприскіпливішим модницям.Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 2 200 ₴









