
Вечірня жіноча шкіряна сумка через плече кросс-боді чорного кольору
2 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-098-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікава сумка з натуральної шкіри високої якості. Виріб дуже зручний, можна носити на плечі та в руках. Модель доповнена фурнітурою у кольорі жовтого золота. Аксесуар має одне основне відділення на блискавці, в якому дві кишеньки - одна на блискавці та одна відкритого типу, а також кишеня на блискавці зовні, на тильній стороні. Модель закривається на блискавку.Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 2 000 ₴











