
Стильна дорожня сумка із якісного поліестеру невеликого розміру чорного кольору FBR
1 500 ₴
- В наявності
- Код: 1927-149-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка з якісного щільного матеріалу - поліестеру. Виріб має невеликий розмір та практичний функціонал, все для Вашої зручності та практичного використання. Таку сумку зручно брати із собою у невеликі подорожі та на тренування. Аксесуар складається з одного просторого відділення та трьох кишень різних розмірів зовні, що дуже зручно. Носити аксесуар можна в руках, за допомогою текстильних ручок, а також на плечі, для цього передбачений ремінь, що знімається. Пошита сумка акуратно, всі рядки рівні, міцна підкладка - чорного кольору, фурнітура надійна і якісна. Стильна сумка стане бажаним подарунком для ваших рідних і близьких. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 4 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 22 см |
| Глибина | 21 см |
- Ціна: 1 500 ₴











