
Практична ділова сумка для ноутбука із якісного поліестеру чорного кольору FBR
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1927-149-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Горизонтальна ділова сумка на кожен день із якісного матеріалу – поліестеру. Виріб має оптимальний розмір, вміщує ноутбук діагоналлю до 15,6 дюймів, що в сучасному світі дуже актуально. Носити аксесуар можна в руках, для цього передбачені текстильні ручки і на плечі за допомогою надійного ременя, що знімається, з м'якою накладкою на плече, для більшої зручності. Пошита сумка акуратно, всі рядки рівні, підкладка міцна чорного кольору, надійна і якісна фурнітура. Сумка з поліестеру, дуже вигідна альтернатива шкіряним сумкам, тому що прослужить не менше, не втрачаючи свого первісного вигляду, а ціна приємно порадує. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Особливості:
- одне основне відділення на блискавці;
- горизонтальна кишеня, що закривається на блискавку, на лицьовій стороні;
- ущільнені стінки;
- текстильна ручка для носіння в руках;
- знімний текстильний ремінь, що регулюється;
- Підкладка з тканини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка для документів |
| Розміри | |
| Глибина | 70 см |
- Ціна: 1 200 ₴











